Wellness by Oriflame


zdroj: Oriflame

 

Každý z nás chce dobře vypadat a zdravě se cítit. Zdraví a krása jsou vždy nerozlučně spojeny s vyváženou stravou, ale stres a hektické tempo dnešní doby jsou hlavní příčinou toho, že věnujeme méně času vaření a správnému stravování.

Studie prokázaly, že živiny jsou pro zachování zdravého vzhledu pleti stejně důležité jako kosmetické prostředky; navíc působí proti procesu stárnutí a podporují celkové zdraví organismu.
Pokožka potřebuje vyživit jak zvenku, tak i zevnitř. Stav kůže a těla závisí právě na vyrovnané kombinaci živin.
Kosmetické přípravky Oriflame hrají v péči o pokožku důležitou roli; pronikají do epidermis, hydratují, zjemňují a zlepšují
vyrovnanost pokožky. Nemohou však proniknout vnitřní dermální vrstvou pod povrchem pokožky. Právě zde může působit a zlepšit funkce pokožky doplňková péče zevnitř.

Společnost Oriflame se inspirovala moudrostí přírody, spojila ji s tím nejlepším z vědy a nyní na trh přináší bezpečný a snadný způsob, jak doplnit tělesný příjem nezbytných živin, a tak posílit přirozenou krásu zevnitř. Společně s předními švédskými vědci a odborníky na výživu vznikl program Wellness by Oriflame. Portfolio Wellness by Oriflame je vyvinuto tak, aby doplnilo potřebu živin v běžné denní stravě, a tak pomohlo rozvinout krásu, která vychází zevnitř, spolu s fyzickou a duševní pohodou. Řada Wellness produktů od Oriflame obsahuje přírodní nápoje Natural Balance Oriflame, Balíček Wellness Oriflame pro muže, Balíček Wellness Oriflame pro ženy, multivitaminy, minerály, Omega 3 a Švédský komplex pro krásu Oriflame.

 


 

Přírodní nápoj Natural Balance by Oriflame

 

Jsou hned dva důvody, proč začít užívat nápoj natural Balance by Oriflame. Jeho unikátní složení má dva různé efekty:

1. Podporuje hubnutí

Řada zákazníků začne užívat nápoj Natural Balance by Oriflame, aby zhubli a váhu si i nadále udrželi.

 • Nápoj Natural Balance by Oriflame má nízký glykemický index. Pomáhá tak snížit hladinu inzulínu v krvi, což dále usnadňuje hubnutí.
 • Vyrovnaná hladina cukru v krvi snižuje chuť na sladké a touhu mlsat.
 • Nápoj Natural Balance by Oriflame obsahuje málo kalorií, přesto však poskytuje tělu optimální výživu.


2. Podporuje hladinu energie a schopnost soustředění

 • Zatímco většina lidí se pozdě odpoledne cítí unavená, uživatelé nápoje Natural Balance by Oriflame v našich studiích uvedli, že se lépe soustředí v práci a mají celý den dostatek energie – zbývá jim jí dost i na cvičení.
 • Nápoj Natural Balance by Oriflame je zdravá nízkokalorická svačina, která zajistí optimální výživu pro tělo.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Balíček Wellness by Oriflame

Odborníci se shodují na tom, že jedním z předpokladů pro delší a zdravější život je omezení příjmu kalorií a zvýšení příjmu mikroživin (vitaminů, minerálů, antioxidantů a jiných účinných živin z rostlinné říše se společným názvem fytoživiny). Denní užívání porce z balíčku Wellness je vynikající začátek – dodáte tak svému tělu výše zmíněné mikroživiny spolu se základními mastnými kyselinami.

Hlavní výhody balíčku Wellness by Oriflame jsou:

 • Podporuje každodenní výživu vašeho těla, vitalitu a fyzickou i duševní pohodu
 • Pomáhá obnovit mladistvý tón pleti, vyhladit, vyživit a hydratovat pleť zevnitř
 • Zlepšuje vytrvalost a výkonnost svalů
 • Podporuje mozkové funkce
 • Podporuje kardiovaskulární zdraví
 • Podporuje imunitní systém:

- Poskytuje tělu vyživující látky, potřebné pro správné fungování a imunitní systém
- Podporuje protizánětlivé procesy

 

Balíček Wellness obsahuje 21 sáčků

Obsah jendoho sáčku:

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Program Wellness Oriflame 3+1


Následujte tyto 3 kroky programu Wellness by Oriflame, abyste byli stále zdraví a ve formě!

Přihlaste se do programu Wellness by Oriflame a získejte svůj oblíbený výrobek ZDARMA.

1. Začněte
Objednáte-li si v rámci programu Wellness by Oriflame svůj Balíček Wellness nebo/a Přírodní nápoj Natural Balance (s vanilkovou nebo jahodovou příchutí), dostanete je se svou běžnou objednávkou.

2. Následující katalogy
V období dvou následujících katalogových období si objednávejte pouze svou oblíbenou kosmetiku. Vaše výrobky Wellness by Oriflame vám pošleme automaticky, není je třeba objednávat.

3. 4. katalog – ZDARMA!
Ve čtvrtém katalogovém období získáte balíček Wellness nebo Přírodní nápoj Natural Balance ZDARMA.

*Během programu nelze vyměnit Přírodní nápoj Natural Balance za Balíček Wellness. Je však možné si objednat oba výrobky nebo změnit příchuť nápoje.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Složení výrobků Wellness by Oriflame

Řada Wellness by Oriflame nabízí účinnou skladbu důležitých látek a jako doplněk stravy přispívá k vyvážené výživě lidského těla. Pokud se rozhodujete o koupi těchto doplňků stravy nebo pokud vás zajímají další informace, poslouží vám rovněž níže uvedených detailních informací o výrobcích a jejich složení. O jednotlivých výrobcích vás rovněž bude rád 

 

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz.

Oriflame registrace © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode