Oriflame

Proč Oriflame ?

1. ORIFLAME JE DŮVĚRYHODNÁ KOSMETICKÁ SPOLEČNOST

Po více než 45 letech působení v této oblasti, víme, jak plnit lidské sny. Naše vysoce kvalitní výrobky Oriflame v sobě spojují to nejlepší z přírody a to nejlepší z vědy. Máme přes 1000 výrobků odpovídajících nejaktuálnějším trendům v dekorativní kosmetice Oriflame, obsahujících ty nejpokročilejší přísady a exkluzivní vůně, které pomohou zdůraznit vaši přirozenou krásu. A protože každý rok zavádíme 300 nových výrobků, rozhodně si nebudete moci stěžovat, že není z čeho vybírat.

2. KVALITA VÝROBKU ORIFLAME

Věříme v naše výrobky a nabízíme 100% záruku vrácení peněz. Pokud se svým výrobkem nejste spokojeni, nabízíme plné vrácení peněz až 60 dní od jeho koupě.

3. 17 KATALOGŮ ORIFLAME ROČNĚ

Každé tři týdny představujeme úplně nový katalog Oriflame plný nových, neodolatelných nabídek. Lze si jej prohlédnout i na internetových stránkách, které tak nabízí možnost nakupovat 24 hodin denně.

4. SNADNÝ PRODEJ ORIFLAME ZNAMENÁ RYCHLÝ ZISK

Navíc k tomu, co ušetříte při koupi vlastní kosmetiky Oriflame , si také budete moci snadno vydělat! Každé tři týdny můžete očekávat nový katalog, o který se můžete podělit se svými přáteli a získat od nich objednávky.

Když si například vaše kamarádka objedná za 1000 Kč, zaplatíte Oriflame 770 Kč a zbylých 230 Kč zůstává vám. Vyděláte si 30% rozdíl mezi katalogovou cenou a tím, co zaplatíte Oriflame. Což je skvělý obchod!

5. ANO PRO VŠECHNY, BEZ ZÁVAZKŮ

Někomu stačí si jen přivydělat. Pro jiné je ale vzrušující kariéra ve světě kosmetiky snem, za kterým stojí za to jít. Oriflame nabízí kompletní školicí program, kterým odstartujete svou profesionální kariéru a který je k dispozici bezplatně pro každého. Registrace s sebou nenese žádné závazky, k zaregistrování není potřeba mít objednávku určité výše. Těm, kteří se rozhodli mířit vysoko, nabízíme v průběhu celého roku četné školicí programy, díky nimž mohou rozvíjet svůj talent.

6. BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM

Vy si rozhodujete kdy a kolik chcete pracovat. Jedinou investicí nutnou k vybudování vlastního podnikání s Oriflame je váš čas a nadšení. Odhalte v sobě vůdčí strunu a nadchněte i ostatní, aby šli ve vašich stopách.

7. NAPROSTÁ ČASOVÁ FLEXIBILITA

Jediné, na čem záleží, jsou vaše priority. Držte si svou současnou práci, ale rozvíjejte své aktivity v Oriflame, abyste dosáhli finanční nezávislosti. Nebo, pokud si to přejete, si Oriflame zvolte jako hlavní zdroj svých příjmů. Vy si rozhodujete, kolik chcete pracovat a kdy. Jen vy máte plnou kontrolu nad touto svou činností, takže ji rozvíjejte tak dalece, jak se rozhodnete.

8. BAVIT SE S ORIFLAME

Zúčastněte se našich bezplatných kurzů, navštěvujte naše akce, setkání, gala večeře a proměny. Je snadné získávat nové přátele a rozšiřovat svou profesní síť.

9. PROGRAM ÚSPĚŠNÝ START ORIFLAME

Připojíte-li se teď, můžete se zúčastnit tohoto skutečně speciálního programu, který vám pomáhá užít si s Oriflame ten nejlepší start.

 

Zaregistrujte se nyní zde

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz.

Vyhledávání

Aktuální katalog ORiflamE

Aktuální katalog Oriflame.cz  7/2024

zdroj: www.oriflame.com

Platnost od

7.5.2024 do 27.5.2024

Oficiální web e-shop Oriflame

E-shop Oriflame

Výhody pro zaregistrované zákazníky E-shopu Oriflame: 

E-shop Oriflame 

- 15% uvítací sleva a 15% cashback na budoucí nákupy

- získáte dopravu zdarma pokud si nakoupíte vybraný produkt za speciální cenu

 

Začít s Oriflame je snadné

  • Prohlédněte si Oriflame katalog a vyberte si úžasné produkty Oriflame pro sebe i svou rodinu
  • Ukažte katalog Oriflame svým přátelům a kamarádkám a upozorněte je na zajímavé akce
  • Napište si objednávku Oriflame.cz
  • Předejte objednané zboží kamarádkám a nezapomeňte jim ukázat následující  katalog Oriflame cz
  • A za vydělané peníze si udělejte radost  i vy
  • Nabídněte možnosti  přivydělat si kosmetikou Oriflame cz také svým kamarádkám, a zaregistrujte je k Oriflame
  • VYDĚLÁVEJTE SPOLEČNĚ ...

>>> Registrace Oriflame <<<

 

 

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávilého kosmetikckého poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz.

Více zde: https://www.registrace-kosmetika.cz/proc-oriflame-/

Oriflame registrace © 2024 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode